Produkcja mebli na wymiar w Warszawie – o firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 1990 r. Pasja tworzenia jest tym, co sprawia, że nasze meble są wyjątkowe. To właśnie dzięki niej już od 30 lat tworzymy prawdziwie unikatowe i piękne meble na zamówienie.
Warszawska firma Stolar oferuje kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz produkcję mebli na wymiar do całego domu. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa niepowtarzalne wyposażenie wnętrza. Zajmujemy się także wykańczaniem obiektów użyteczności publicznej oraz apartamentów.

Oryginalne pomysły i estetyczne wykonanie – wyjątkowe projekty mebli

Wykonując meble, wykorzystujemy różnorodne materiały wykończeniowe, a także pełną gamę kolorystyczną. Posiadamy ofertę, która jest w stanie spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Przed przystąpieniem do wykonywania zlecenia dokonujemy precyzyjnych pomiarów. Dzięki temu możemy dokładnie wykorzystać przestrzeń przeznaczoną do zabudowy.
W naszej ofercie znajdą Państwo solidne i trwałe, a przede wszystkim pomysłowe meble kuchenne i łazienkowe na wymiar. Zajmujemy się także wykonaniem szaf wnękowych na wymiar i drzwi wewnętrznych na zamówienie.
Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najodważniejsze projekty mebli. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, którzy są do Państwa dyspozycji. Wraz z nimi tworzymy zgraną ekipę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy pomysłowi i nie boimy się śmiałych rozwiązań. Wystarczy nam ciekawy pomysł oraz oryginalny materiał i oddajemy w Państwa ręce wnętrze, które przez lata będzie cieszyło i satysfakcjonowało jego użytkowników.

Zalety mebli na wymiar

Dzięki meblom na wymiar, kuchnia lub łazienka staje się jeszcze bardziej funkcjonalna i spełnia wszelkie indywidualne wymogi estetyczne klienta. To rozwiązanie pozwala doskonale dopasować przestrzeń do naszych potrzeb i zagospodarować każdy zakątek mieszkania. Zaprojektowane dla Państwa meble na wymiar będą w stu procentach spełniały osobiste preferencje dotyczące wystroju wnętrza. Dodatkową zaletą skorzystania z oferty mebli na wymiar jest możliwość dostosowania ich w pełni do indywidualnych cech każdego użytkownika, jak np. wzrost, czy też prawo- lub leworęczność. Ponieważ meble produkowane są ręcznie, możemy mieć pewność, że zamówione u nas meble do kuchni, czy łazienki będą oryginalne.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Stolar z Warszawy.